Pracownik gospodarczy (Pasłęk)

Dodano: 3 tygodnie 1 dzień temu  |  Wyświetleń: 16  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Tryb pracy:
Praca stacjonarna
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna
Wymagania:
Status osoby niepełnosprawnej, Prawo jazdy Kat. B
W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Gospodarczy.

Oferta skierowana do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na pełny etat
atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres zadań:

utrzymanie ładu i porządku na terenie spółki
mycie mechaniczne pomieszczeń firmy
sezonowe koszenie trawy, grabienie liści, odśnieżanie, sypanie solą chodników i dróg
opróżnianie koszy na śmieci w obejściu budynku
podlewanie roślin na zewnątrz
systematyczne dokonywanie obchodów i odnotowywanie ich dbanie o stan techniczny budynku
drobne prace naprawcze
wykonywanie innych poleceń w ramach powierzonego zakresu obowiązków

Oczekiwania:

aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
odpowiedzialność
punktualność
dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i urządzeń
dyspozycyjność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
umiejętność wykonywania drobnych napraw
prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666 526 928 lub email: hr@ipracujzdalnie.pl