Pracownik ds. zwrotów

Dodano: 1 tydzień 1 dzień temu  |  Wyświetleń: 12  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Zadania na stanowisku:

  • Praca z komputerem przy obsłudze poczty, wprowadzaniu danych.
  • Obsługa wózka widłowego (w przypadku posiadania uprawnień).
  • Czynności magazynowe polegające na sprawdzaniu towaru, obsłudze skanera.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego (min. II WJO) lub gotowość do ich wyrobienia.
  • Aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych (lub możliwość wyrobienia).
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

W zamian za zaangażowanie w pracę oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie nap podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w systemie zmianowym - 14:00 - 22:00/22:00-06:00.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Wynagrodzenie podstawowe 5000 zł brutto, a po okresie próbnym zwiększenie wynagrodzenia.
  • Pracę w magazynie chłodniczym.
  • Bezpłatne posiłki regenerujące każdego dnia pracy.
  • Realną możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę, a wtedy pracowników obowiązuje: pakiet benefitów: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, urlop stażowy, nagroda jubileuszowa, świadczenie pieniężne w okresie świątecznym, spotkania integracyjne: zespołowe, oddziałowe, pikniki rodzinne.
ID ogłoszenia: 7550
  • Lokalne serwisy ogłoszeniowe