Pracownik Biurowy - OGRODZIENIEC

Dodano: 2 tygodnie 1 dzień temu  |  Wyświetleń: 41  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Stanowisko:
Specjalista
Tryb pracy:
Praca stacjonarna
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Wymagania:
Doświadczenie zawodowe
Oferujemy:

· Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
· Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
· Atrakcyjny system wynagrodzeń

Zakres obowiązków:

· Współpraca z klientem indywidualnym i biznesowym
· Analiza rynku i ofert konkurencji – prowadzenie pierwotnych i wtórnych badań rynku
· Pozyskiwanie nowych klientów oraz ustalanie warunków współpracy
· Utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami
· Prowadzenie bazy klientów, zakładanie kartotek
· Przyjmowanie i ewidencja zamówień
· Sporządzanie zleceń produkcyjnych
· Fakturowanie sprzedaży
· Reprezentowanie firmy oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych
· Pielęgnowanie dobrego wizerunku firmy na rynku

Mile widziane:

· Umiejętność pracy w zespole
· Znajomość pakietu MS Office
· Znajomość programu InSERT (Subiekt)
· Znajomość obiegu dokumentów firmowych
· Czynne prawo jazdy kat.B.
· Zdolności organizacyjne, komunikatywność, zaangażowania oraz wysoka kultura osobista
· Umiejętności wyszukania i dotarcia do potencjalnych klientów; zrozumienia potrzeb klientów, przygotowania odpowiedniej oferty i sfinalizowania sprzedaży.

CV wraz z dopiskiem OGRODZIENIEC prosimy przesyłać na adres:

jarek(a)betoniarniakaczmarek.pl tel. 570842476
Oferta od firmy
Betoniarnia Kaczmarek
Ulica:
Kościuszki 123c
Kod pocztowy:
42-440
Region:
Telefon:
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości