Operator obrabiarek CNC

Dodano: 3 tygodnie 7 godzin temu  |  Wyświetleń: 17  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach i oddziałem we Wrocławiu. Dla nowoczesnej firmy, specjalizującej się w produkcji część dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukujemy osoby na stanowisko Operatora obrabiarek CNC. Miejsce pracy Tychy.

Oferujemy:
• umowę o pracę;
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego;
• pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie;
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania:
• umiejętność obsługi maszyn CNC;
• znajomość rysunku technicznego;
• umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych;
• rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
• mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:
• obsługa maszyn CNC, ustawianie, konfigurowanie i kalibracja maszyn;
• kontrolowanie poprawności obróbki;
• obsługa narzędzi kontrolno-pomiarowych;
• realizacja zleceń produkcyjnych.

Zachęcamy do przesyłania aplikacji na adres e-mail: support@bigjobs.pl
Prosimy o załączenie CV.

Big Jobs Sp. z o.o.
nr KRAZ 27986