Operator i Montażysta Foto Video

Dodano: 17 godzin 29 minut temu  |  Wyświetleń: 5  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Lokalizacja: Rzeszów (praca mobilna)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę / zlecenie / B2B

Opis stanowiska:
Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu (PIRKFiS) poszukuje Operatora i Montażysty Foto Video, odpowiedzialnego za zbieranie materiałów filmowych i fotograficznych oraz ich montaż na potrzeby klipów promocyjnych. Wymagana jest wysoka dyspozycyjność, gotowość do pracy nawet 7 dni w tygodniu oraz doświadczenie w obsłudze drona.

Zakres obowiązków:
• Zbieranie materiałów filmowych i fotograficznych z wydarzeń organizowanych przez PIRKFiS.
• Obsługa drona podczas nagrywania materiałów promocyjnych.
• Obróbka i montaż nagrań wideo oraz zdjęć na potrzeby klipów reklamowych i ofert promocyjnych.
• Współpraca z zespołem PIRKFiS w zakresie kreowania materiałów marketingowych.
• Tworzenie kreatywnych treści wizualnych promujących działalność PIRKFiS.

Oferujemy:
• Wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia i zakresu realizowanych projektów dochodzące do 15 000 zł miesięcznie.
• Możliwość pracy zdalnej i elastyczny czas pracy.
• Budżet na rozwój zawodowy oraz sprzęt.
• Udział w ciekawych projektach związanych z wydarzeniami sportowymi i szkoleniowymi.
• Bezpłatne członkostwo w PIRKFiS, obejmujące dostęp do wydarzeń sportowych i szkoleń.

Proces rekrutacji:
1. Przesłanie aplikacji: Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową.
2. Weryfikacja portfolio: Analiza dotychczasowych realizacji oraz doświadczenia.
3. Rozmowa telefoniczna: Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na wstępną rozmowę telefoniczną.
4. Rozmowa kwalifikacyjna: Kandydaci, którzy przejdą pierwszy etap, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną (stacjonarną lub zdalną).
5. Decyzja: Ostateczną decyzję o wyborze kandydata podejmujemy po zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji.

Wymagania:
• Doświadczenie w filmowaniu i fotografii, w tym obsługa drona.
• Umiejętności w zakresie obróbki materiałów filmowych i fotograficznych.
• Wysoka dyspozycyjność, mile widziana gotowość do pracy 7 dni w tygodniu.
• Dyspozycyjność i gotowość do udziału w wydarzeniach w różnych lokalizacjach.
• Kreatywność i umiejętność tworzenia atrakcyjnych wizualnie materiałów.
• Portfolio z dotychczasowymi realizacjami.
Jak aplikować?
Wyślij swoje CV oraz portfolio na adres: praca@pirkfis.pl.
W tytule wiadomości prosimy o podanie: „[Twoje imię i nazwisko] – Aplikacja na stanowisko Operatora i Montażysty Foto Video PIRKFiS”.
Prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.