MAGAZYNIER - 4 brygady zmiany po 8 h

Dodano: 3 tygodnie 5 dni temu  |  Wyświetleń: 31  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Wynagrodzenie:
od 5000 zł /mies. brutto
Zapraszamy osoby z Ukrainy:
Запрошуємо людей з України
Oferta pracy tymczasowej

Manpower (agencja 412) dla jednego ze swoich Klientów w Łodzi na Teofilowie poszukuje kandydatów na stanowisko Magazynier;

Zadania:
- Przyjęcie materiałów i komponentów na magazyn;
- Wydanie i dystrybucja materiałów na produkcje na określony czas; identyfikacja potrzeb produkcji pod kątem materiałowym, dowóz w odpowiednie miejsce oraz odbiór materiałów z produkcji;
- Przygotowanie wysyłek i załadunek przewoźnikom;
- Obsługa sprzętu transportowego zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i zasadami użytkowania;
- Przygotowywanie dokumentacji;
- Odbiór i segregacja odpadów i wywóz na miejsce zbiórki.
- Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:
- Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;
- Uprawnienia na wózki widłowe UDT;
- Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
- Duża samodzielność w działaniu;
- Podstawowa znajomość obsługi komputera;
- Znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:
- stawkę bazową 4500 + miesięczną premię do 500 zł (jeżeli cały dział realizuje normę).
- stały dodatek za pracę w 4 brygadach – 960 zł brutto + za prace według grafiku w niedzielę 80%
- dwukrotny dodatek za pracę w nocy wynosi 40% z 4300 zł brutto
- 200% dodatek za pracę w niedzielę poza grafikiem
- coroczne nagrody za realizację planów produkcyjnych
- stabilne zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę
- pakiet benefitów pozapłacowych Manpower Premium: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna,
ubezpieczenie grupowe
Oferta od firmy
MANPOWERGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ulica:
Kopcińskiego 79
Kod pocztowy:
92-201
Miasto:
Region:
NIP:
5262493733
REGON:
016863993