Lekarz weterynarii - obsługa fermy trzody chlewnej

Dodano: 1 tydzień 9 godzin temu  |  Wyświetleń: 21  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Stanowisko:
Specjalista
Tryb pracy:
Praca stacjonarna
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procesem przygotowania ferm do wstawień oraz nadzór i kontrola przebiegu chowu,
  • Ustalanie schematu szczepień i prowadzenie szczepień profilaktycznych,
  • Nadzór weterynaryjny nad stadami trzody chlewnej,
  • Badanie stanu zdrowia zwierząt,
  • Stosowanie leków weterynaryjnych,
  • Wydawanie zaleceń weterynaryjnych oraz konsultowanie zaleceń zootechnicznych, a także kontrola ich przestrzegania,
  • Prowadzenie dokumentacji leczenia zwierząt,
  • Wykonywanie badań anatomopatologicznych związanych z potrzebą kontrolowania stanu zdrowia zwierząt,
  • Kontrola upadków trzody na obsługiwanych fermach,
  • Nadzór nad Technikami weterynarii będącymi pracownikami Gabinetu Weterynaryjnego,
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego na temat prowadzonej aktywności na fermach oraz stopnia przestrzegania obowiązujących standardów w zakresie realizowanych praktyk produkcyjnych i higienicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe weterynaryjne,
  • Prawo do Wykonywania Zawodu Lekarza Weterynarii,
  • Czynne Prawo jazdy kategorii B,
  • Doświadczenie w zakresie obsługi rozrodu i hodowli trzody chlewnej,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole,
  • Otwartość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,
  • Dyspozycyjność, samodzielność i chęć dalszego rozwoju zawodowego,
  • Łatwość w zakresie nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + premia).
ID ogłoszenia: 4798
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości