Laborant / Analityk Laboratorium / Specjalista

Dodano: 2 dni 18 godzin temu  |  Wyświetleń: 11  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Młodszy specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

(Pion Laboratoriów/ Laboratorium "Pruszków")

Naszym pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z blisko 140-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (m.in. badmintona, piłkarska, squasha, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)
  • „3 godziny dla rodziny” – dodatkowy czas wolny
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Główny zakres obowiązków:

  • wykonywane badań fizykochemicznych dla różnych matryc
  • pobieranie próbek różnych matryc oraz wykonywanie badań/pomiarów terenowych
  • utrzymywanie w sprawności wyposażenia kontrolno – pomiarowego
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości
  • opracowywanie, wdrażanie i walidacje metod analitycznych oraz pobierania próbek
  • prowadzenie monitorowania ważności wyników badań fizykochemicznych oraz pobierania próbek

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe- preferowane chemiczne, biologiczne lub pokrewne
  • samodzielność i dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dyspozycyjność
  • umiejętność obsługi komputera oraz prawo jazdy kat. B
  • znajomość standardów jakościowych obowiązujących w pracy laboratoryjnej
  • umiejętność obsługi standardowego wyposażenia kontrolno-pomiarowego
  • mile widziane doświadczenie zawodowe, preferowane na analogicznym stanowisku

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

ID ogłoszenia: 7661
  • Lokalne serwisy ogłoszeniowe