Kontroler jakości

Dodano: 2 dni 23 godziny temu  |  Wyświetleń: 23  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola wyrobów spawanych z aluminium, stali nierdzewnej i stali niestopowej;
  • Prowadzenie dokumentacji kontroli zgodnie z obowiązującymi w firmie wymaganiami;
  • Wstępna analiza niezgodności oraz udział w procesie ich rozwiązywania;
  • Optymalizacja procesu w celu redukcji występowania niezgodności;
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy;
  • Współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia VT2 (mile widziane uprawnienia PT2);
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność obsługi ręcznych narzędzi kontrolno-pomiarowych;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania;
  • Samodzielność i komunikatywność.

To oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Stałą pracę;
  • Niezbędne szkolenia wewnętrzne;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Dobre wynagrodzenie w stabilnej firmie;
  • Pracę w Pruszkowie na linii PKP. Dogodny dojazd z centrum Warszawy i Grodziska Mazowieckiego.
ID ogłoszenia: 4792
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości