Kierownik działu sprzedaży

Dodano: 21 godzin 13 minut temu  |  Wyświetleń: 20  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Kierownik / Koordynator
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie i organizowanie pracy w podległym oddziale
  • ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla inwestycji w podległym regionie
  • współudział w opracowywaniu strategii sprzedaży w podległym regionie
  • koordynowanie przepływu informacji pomiędzy Centralą a oddziałami
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu deweloperskiego
  • monitorowanie działań konkurencji i wyników we własnym regionie
  • bieżąca analiza i realizacji bieżących celów sprzedaży

Nasze wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży nieruchomości
  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży
  • dyspozycyjność, doskonałe umiejętności organizacji pracy i radzenie sobie ze stresem na konkurencyjnym rynku

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych - Mutlisport
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
ID ogłoszenia: 7292
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości