Kierownik Działu Przygotowania Produkcji

Dodano: 2 dni 9 godzin temu  |  Wyświetleń: 7  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Kierownik / Koordynator
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem pracowników, budowanie zaangażowania, relacji oraz motywowanie,
  • Wnikliwa kontrola dokumentacji z zewnętrznych biur projektowych,
  • Kontakt z projektantami w sprawie wyjaśnień nieprawidłowości lub nieścisłości,
  • Sporządzanie zamówień na podstawie dokumentacji projektowej,
  • Koordynacja projektów pod kątem rozliczeń i przygotowania produkcji,
  • Inicjowanie oraz wzmacnianie współpracy z pozostałymi działami,
  • Praca w systemie ERP (Gardens).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Znajomość programów AutoCad i pakietu MS Office,
  • Sumienność i terminowość,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysokie zaangażowanie i chęć nauki.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Pracę w zespole profesjonalistów,
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie nauki,
  • 500/1500/2000 za rekomendację pracownika,
  • Eventy integracyjne,
  • Świeże owoce,
  • Wsparcie z ZFŚS,
  • Nauka języków obcych,
  • Możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych),
  • Szkolenia techniczne,
  • Udział w targach i konferencjach branżowych,
  • Konkursy dla pracowników,
  • Wsparcie dla cudzoziemców,
  • Możliwość pracy w weekendy,
  • Możliwość zdobycia certyfikatu obsługi maszyny.
ID ogłoszenia: 7442
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości