Kierownik Budowy - branża wod. - kan. - gaz.

Dodano: 3 dni 22 godziny temu  |  Wyświetleń: 17  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Kierownik / Koordynator
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Opis stanowiska

  • realizacja robót budowlano-montażowych na sieciach wodociągowych, gazowych i kanalizacyjnych w oparciu o zapisy Umowy oraz dokumentację techniczną,
  • kierowanie, koordynacja oraz nadzór nad postępem robót realizowanych przez zespół oraz Podwykonawców,
  • planowanie dostaw materiałów budowlanych,
  • dotrzymywanie terminowości.

Wymagania

  • posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych i wodociągowych,
  • gotowość do pracy w delegacji - Polska Południowa,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • wynagrodzenie wg. stawki miesięcznej: od 7 000 zł netto,
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • możliwość rozwoju zawodowego – finansujemy specjalistyczne szkolenia i kursy,
  • samochód służbowy do dyspozycji.
ID ogłoszenia: 7343
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości