Inżynier / Kierownik Robót - branża elektryczna

Dodano: 3 dni 15 minut temu  |  Wyświetleń: 18  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Stanowisko:
Specjalista
Tryb pracy:
Praca stacjonarna
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Zakres obowiązków:

  • czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy: wykonywanie zestawień materiałowych i kosztorysów, nadzorowanie pracowników,
  • koordynacja branżowa,
  • tworzenie dokumentacji warsztatowej,
  • wykonywanie dokumentacji powykonawczej,
  • zamawianie materiałów produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - elektryczne,
  • bardzo dobra znajomość obsługi Word, Excel, AutoCad,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • ogólna znajomość zagadnień branżowych, orientacja w przepisach budowlanych,
  • umiejętność efektywnego zarządzanie czasem,
  • samodzielność i umiejętność logicznego myślenia,
  • prawo jazdy kat. B,
  • chęć rozwoju osobistego,
  • kreatywność,
  • komunikatywność.

To oferujemy:

  • umowa o pracę lub umowa w formule B2B,
  • możliwość realizacji ciekawych projektów, rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon),
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • spotkania integracyjne,
  • brak dress code'u,
  • parking dla pracowników.
ID ogłoszenia: 7462
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości