Informatyk w Dziale Zarządzania Danymi / Big Data

Dodano: 5 dni 10 godzin temu  |  Wyświetleń: 20  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Stanowisko:
Młodszy specjalista
Tryb pracy:
Praca stacjonarna
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Twój zakres zadań:

  • Przygotowywanie zapytań do baz danych (PowerQuerry, SQL);
  • Tworzenie zestawów danych z różnych źródeł;
  • Sporządzanie prostych raportów i zestawień;
  • Przygotowywanie narzędzi do analizy danych;
  • Współpraca w zakresie wdrażania nowych rozwiązań systemowych w obszarze IT;
  • Wsparcie IT użytkowników końcowych;
  • Rozbudowywanie systemów IT.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Excel;
  • Wysoko rozwinięte myślenie analityczne;
  • Umiejętność w poruszaniu się po różnych systemach informatycznych;
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów i umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność wizualizacji i prezentacji danych.

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość PowerBi, SQL i Python;
  • Praktyczna znajomość zasad działania systemów ERP;
  • Umiejętność przedstawiania i wizualizacji danych.

Oferujemy:

  • Czekamy na Ciebie z umową o pracę bądź umową zlecenie;
  • Gwarantujemy ciągły rozwój poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • Zapewniamy wsparcie doświadczonego Zespołu, nie tylko w okresie wdrożenia;
  • Twoje dotychczasowe umiejętności z pewnością zostaną wykorzystane;
  • Lubimy uśmiech i pozytywne nastawienie, przyjazna atmosfera pracy to u nas podstawa;
  • W ramach nawiązania lepszych relacji spotykamy się na imprezach integracyjnych;
  • Bezpłatny parking;
  • Brak dress code’u.