Fundraiser / Fundraiserka

Dodano: 1 tydzień 1 dzień temu  |  Wyświetleń: 22  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Stanowisko:
Specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie darczyńców do programu darowizn regularnych UNICEF Polska na ulicach Twojego miasta, w wybranych sklepach, centrach handlowych i usługowych lub domach
  • Udzielanie informacji dotyczących kampanii UNICEF
  • Budowanie relacji z darczyńcami UNICEF
  • Możliwość zarządzaniem własnym zespołem

Nasze wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu nowych relacji i w prowadzeniu dialogu
  • Pozytywna energia i nieschodzący uśmiech z twarzy :)
  • Otwartość na pracę z celem
  • Dyspozycyjność czasowa aby zdecydowanie zaangażować się w projekt
  • Biegła znajomość języka polskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy bezpośredniego kontaktu z klientem lub darczyńcą
  • Zainteresowanie tematyką pomocy humanitarnej

To oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie ze stałym wynagrodzeniem godzinowym – 40-46 zł brutto + bonus do 1000 zł/miesiąc
  • Możliwość dostosowania grafiku pracy do Twoich potrzeb
  • Wyjątkową atmosferę w zgranym zespole
  • Jasną ścieżkę kariery – od junior fundraisera do senior team leadera
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Szkolenia z zakresu fundraisingu, kompetencji miękkich oraz zarządzania zespołem
ID ogłoszenia: 4884
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości