Architekt / Asystent Architekta

Dodano: 2 dni 11 godzin temu  |  Wyświetleń: 35  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Stanowisko:
Asystent
Tryb pracy:
Praca stacjonarna
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie projektów i modelowanie budynków w technologii BIM;
  • Koordynacja międzybranżowa;
  • Tworzenie dokumentacji projektowej: budowlanej, przetargowej i wykonawczej w zgodności z normami i przepisami budowlanymi w oparciu o harmonogram i budżet;
  • Weryfikacja i optymalizacja rozwiązań projektowych;
  • Przygotowywanie analiz chłonności terenu oraz wstępnych koncepcji projektowych w oparciu o WZ, MPZP i wytyczne inwestorskie w tym pisanie programów funkcjonalno-użytkowych;
  • Wykonywanie wizualizacji budynków i wnętrz.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Znajomość programu REVIT;
  • Min. roczne doświadczenie w pracy w biurze projektowym na podobnym stanowisku;
  • Znajomość przepisów techniczno-budowlanych;
  • Umiejętność równoczesnej pracy przy kilku różnych projektach;
  • Umiejętność radzenia sobie z zadaniami pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności;
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę w stabilnej ekonomicznie firmie;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży budowlanej;
  • Spotkania integracyjne;
  • Brak dress code'u;
  • Parking dla pracowników.
ID ogłoszenia: 7158
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości