Technik - Technolog odzieżowy

Dodano: 6 dni 16 godzin temu  |  Wyświetleń: 16  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Stanowisko:
Specjalista
Tryb pracy:
Praca stacjonarna
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Twój zakres obowiązków:

  • Uzgadnianie technologii produkcji
  • Koordynacja i kontrola wzorów oraz materiałów użytych do produkcji
  • Komunikacja z dostawcami od fazy początkowej do gotowego produktu
  • Nadzór produkcji w zakresie kontroli jakości oraz terminów dostaw
  • Kontrola końcowa produkcji
  • Współpraca i nadzór nad procesem zakupu produktów
  • Wyjazdy służbowe do miejsc produkcyjnych
  • Zlecamy produkcje w Chinach

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe - technik odzieżowy lub projektant odzieży
  • Dobra znajomość materiałów, obróbki i dopasowania odzieży
  • Znajomość technologii produkcji odzieży
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS-Office) a w szczególności MS-Excel

To oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole oraz w przyjaznej atmosferze,
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszym ekspertem w  naszej dziedzinie.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Spotkania integracyjne,
  • Brak dress code’u,
  • Kawa / herbata,
  • Parking dla pracowników,
  • Paczki świąteczne.
ID ogłoszenia: 7359
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości