Specjalista / Specjalistka do spraw marketingu i reklamy

Dodano: 1 tydzień 12 godzin temu  |  Wyświetleń: 21  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Stanowisko:
Specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Miejsce pracy: Nysa (woj. Opolskie)

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie dobrego wizerunku marki
  • Skuteczne dotarcie do potencjalnych klientów
  • Planowanie, realizacja i nadzór nad projektami marketingowymi
  • Dbanie o spójność komunikacji marketingowej z centralą firmy
  • Tworzenie strategii produktowej
  • Prowadzenie kanałów social media zgodnie z panującym ustawodawstwem
  • Nadzór nad realizacją projektów na terenie Polski
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Kogo szukamy:

  • Osoby zorganizowanej z umiejętnością zarządzania czasem pracy
  • Z doświadczeniem na stanowisku związanym z marketingiem lub reklamą
  • Z dobrą znajomością narzędzi i technik marketingowych oraz aktualnych trendów

Co oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne zarobki
  • Pełne wsparcie w pracy i w narzędziach
ID ogłoszenia: 5739
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości