Specjalista ds. kontrolingu

Dodano: 4 dni 2 godziny temu  |  Wyświetleń: 19  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych wraz z ich interpretacją (przychody, struktura kosztów, odchylenia wyników w stosunku do prognoz);
  • Analiza zapasów magazynowych;
  • Sporządzanie raportu przychodów ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów;
  • Sporządzanie analizy miesięcznych kosztów oraz weryfikacja poprawności księgowań w systemie;
  • Zbieranie danych dotyczących realizowanych umów przez Spółkę;
  • Sporządzanie rezerw RMB w zakresie wydatków, kar umownych itp.;
  • Sporządzanie zestawienia wydatków: inwestycyjnych, remontowych i marketingowych wraz z ich uzgadnianiem;
  • Sporządzanie analizy miesięcznej kosztów w podziale na MPK wraz z wyjaśnieniami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia);
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Zaawansowana znajomość obsługi pakietu MS OFFICE (przede wszystkim MS Excel);
  • Umiejętność konstrukcji złożonych plików budżetowych;
  • Znajomość kategorii ekonomicznych z zakresu rachunku wyników, bilansu i cash flow;
  • Sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, staranność, terminowość, komunikatywność;
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków;
  • Umiejętność współpracy z zespołem.

To oferujemy

  • Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%;
  • Stabilne warunki zatrudnienia – Umowa o pracę;
  • Opieka medyczna LUXMED – Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – Dodatki na Święta oraz urlop;
  • Dodatek motywacyjny;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Rozwój zawodowy – Szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Dofinansowanie nauki języków;
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • Dodatkowe świadczenia socjalne;
  • Dofinansowanie wypoczynku;
  • Możliwość uzyskania uprawnień;
  • Dodatkowy urlop.
ID ogłoszenia: 7238
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości