Pracownik produkcyjny

Dodano: 1 tydzień 16 godzin temu  |  Wyświetleń: 6  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Opis stanowiska:

  • formowanie elementów budowlano-dekoracyjnych z betonu i gipsu,
  • pakowanie wyrobów gotowych,
  • praca fizyczna w systemie akordowym, 2-zmianowym, pon. – pt.,
  • praca zespołowa.

WYMAGANIA:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • szybkość i sprawność w działaniu, dobra organizacja własnego czasu pracy,
  • punktualność, dokładność, wysoka jakość pracy.

OFERTA:

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjny i motywujący system wynagradzania,
  • nie wymagamy doświadczenia, przyuczymy na miejscu.
  • możliwość skorzystania z karty multisport
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

WYNAGRODZENIE:

  • wynagrodzenie akordowe – 4500 – 7000 pln
ID ogłoszenia: 7647
  • Lokalne serwisy ogłoszeniowe