Pracownik produkcji

Dodano: 3 tygodnie 3 dni temu  |  Wyświetleń: 19  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Dodatkowe informacje:
Praca zmianowa
Zapraszamy osoby z Ukrainy:
Запрошуємо людей з України
Jesteśmy biurem pracy z główną siedzibą w Katowicach oraz oddziałem we Wrocławiu. Dla firmy z branży automotve, poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika Produkcji. Miejsce pracy Siechnice k. Wrocławia.

Oferujemy:
• umowę zlecenie;
• wynagrodzenie w wysokości 29 zł brutto za godz;
• pracę w systemie 2 brygadowym, w godz. 7:00-19:00, 19:00-7:00.

Wymagania:
• chęć do pracy;
• umiejętność pracy w zespole;
• dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadanie.

Zakres obowiązków:
• praca przy linii produkcyjnej;
• obsługa narzędzi pomiarowych;
• kontrola jakości gotowych produktów.

Zachęcamy do składania aplikacji za pośrednictwem adresu e-mail: support@bigjobs.pl, bądź telefonicznie.

Big Jobs Sp. z o.o.
nr KRAZ: 27986
tel. 576 600 034