Pracownik myjni samochodowej

Dodano: 2 tygodnie 2 dni temu  |  Wyświetleń: 25  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie pojazdów do sprzedaży;
  • Czyszczenie i mycie samochodu wewnątrz oraz na zewnątrz;
  • Współpraca z Klientem (np. pomoc w transporcie Klienta do banku czy urzędu);
  • Parkowanie pojazdów na placu oraz ich transport na krótkich dystansach;
  • Realizacja drobnych napraw w salonie sprzedaży;
  • Fotografowanie aut.

Wymagania

  • Czynne prawo jazdy kategorii B;
  • Solidność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków;
  • Gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •  Dobrą atmosferę w zespole
  •  Możliwość rozwoju zawodowego (częste awanse wewnętrzne)
  •  Pracę na dwie zmiany po 12 godzin (w godzinach 8-20)
  • 14/15 dni pracujących, w tym II weekendy w miesiącu
  •  Pakiet prywatnej opieki medycznej
  •  Kartę Multisport
  •  Możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.).
ID ogłoszenia: 7225
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości