Operator urządzeń obróbki plastycznej na zimno

Dodano: 1 dzień 1 godzina temu  |  Wyświetleń: 24  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie elementów z blach i innych materiałów do obróbki plastycznej na zimno;
  • Samokontrola wykonanej pracy;
  • Pomiary wykonanych detali.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej i elektronarzędzi;
  • Obsługa nożyc gilotynowych, pras krawędziowych, pras mimośrodowych i hydraulicznych;
  • Gotowość pracy w układzie dwu zmianowym;
  • Obsługa suwnicy z poziomu roboczego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%;
  • Stabilne warunki zatrudnienia – Umowa o pracę;
  • Opieka medyczna LUXMED – Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – Dodatki na Święta oraz urlop;
  • Dodatek motywacyjny;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Rozwój zawodowy – Szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.
ID ogłoszenia: 7181
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości