Niemcy praca dla spawaczy MIG/MAG z jęz. niemieckim 26€/h

Dodano: 3 tygodnie 5 dni temu  |  Wyświetleń: 16  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Praca za granicą:
Niemcy
Zapraszamy osoby z Ukrainy:
Запрошуємо людей з України
FIRMA CJ KONIK poszukuje doświadczonych spawaczy do pracy na terenie Niemiec!

Zatrudnienie od Zaraz !

Miejsce pracy: Niemcy , Munster

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie: 26€ na godzinę

np. 4160€ netto miesięcznie przy wypracowaniu 160 godzin w miesiącu.

Praca 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku

Zapewnione mieszkanie

Stałe zatrudnienie

Niemieckie ubezpieczenie

Wymagania:

Doświadczenie jako spawacz poparte referencjami, mile widziane certyfikaty, szkolenia, kursy.

Sumienność i zaangażowanie

Punktualność

Znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum podstawowym, umożliwiająca komunikację.

Zakres obowiązków:

Prace spawalnicze systemami MIG/ MAG/ WIG, wykonywanie elementów stalowych rusztowań.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i szukasz stabilnej pracy w Niemczech,

CJ KONIK zaprasza do aplikowania!

Nie czekaj – dołącz do nas już teraz! Wyślij swoją aplikację i rozpocznij pracę w Niemczech z atrakcyjnym wynagrodzeniem i stabilnym zatrudnieniem.

Liczba miejsc ograniczona – aplikuj szybko i zapewnij sobie miejsce w naszym zespole!

! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

CJ KONIK Magdalena Kopacz

67-200 Głogów,

ul. Okrężna 35b

tel: 731-913-716

tel: 570-718-736

- czynny w dni robocze od 8 do 16
Tagi: spawacz