Młodsza księgowa

Dodano: 4 dni 5 godzin temu  |  Wyświetleń: 25  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Młodszy specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków:

  • Weryfikacja, wprowadzanie i księgowanie dokumentów w systemie księgowym zgodnie z wewnętrznymi instrukcjami,
  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z ustawą o rachunkowości i podatku VAT,
  • Kontrola rozrachunków,
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży,
  • Wystawianie i księgowanie wewnętrznych dokumentów księgowych,
  • Archiwizowanie dokumentów księgowych i wydruków/ zestawień,
  • Sporządzanie zestawień i raportów w zakresie finansowo-księgowym.

Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego związanych merytorycznie z zajmowanym stanowiskiem pracy a nieujętych w niniejszym opisie.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (w obszarze finansów, ekonomii, rachunkowości) – (mogą być w trakcie)
  • Znajomość prawa podatkowego, w szczególności CIT, VAT
  • Nastawienie na współpracę i poszukiwanie rozwiązań,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, samodzielność w planowaniu i organizowaniu czasu pracy,

Mile widziane:

  • Znajomość Enova365.
ID ogłoszenia: 7286
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości