Mechanik samochodowy

Dodano: 2 tygodnie 43 minuty temu  |  Wyświetleń: 29  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie przeglądów pojazdów pod względem sprawności mechanicznej.
  • Wykonywanie napraw i konserwacji pojazdów różnych marek i modeli.
  • Tworzenie wycen napraw.

To oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku (w godzinach 8-16).
  • System szkoleń.
  • Możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe samochodu).
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Pakiet medyczny.
  • Kartę Multisport (dofinansowana przez firmę).
  • Bonus rekomendacyjny za polecenie kandydata do pracy/klienta.

Nasze wymagania:

  • Umiejętności adaptacji i elastycznego podejścia do pracy i obowiązków.
  • Samodzielności w wykonywaniu obowiązków.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Otwartości na ciągłą naukę.
  • Proaktywnej postawy.
ID ogłoszenia: 7235
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości