Manager ds. Floty

Dodano: 4 dni 10 godzin temu  |  Wyświetleń: 11  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Stanowisko:
Młodszy specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa floty samochodowej w tym obsługa samochodów VIP łącznie ok 180 aut;
  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących koszty obsługi floty;
  • Prowadzenie ewidencji pojazdów: wydawanie samochodów oraz kart paliwowych;
  • Bieżąca koordynacja i kontrola dostępności pojazdów, analiza przebiegów i stanu pojazdów oraz stała kontrola sposobu użytkowania sprzętu;
  • Nadzór nad zużyciem i rozliczaniem paliwa;
  • Nadzór nad umowami leasingowymi oraz wynajmu długo i krótko-terminowego;
  • Kontrola wydatków związanych z flotą samochodów;
  • Nadzór nad szkodami, przeglądami, serwisem czy wymianą opon;
  • Nadzór nad systemem GPS;
  • Tworzenie raportów Floty;
  • Obsługa kart paliwowych oraz E-toll.

Wymagania:

  • Min. 2-3-letnie doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia;
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office (Excel, PowerPoint, Word);
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Carmen;
  • Dobra znajomość rynku motoryzacyjnego;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Samodzielność;
  • Dokładność / skrupulatność.