MAGAZYNIER / Operator Wózka Widłowego

Dodano: 1 dzień 1 godzina temu  |  Wyświetleń: 12
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Bolsius to międzynarodowy producent szerokiego asortymentu świec, wkładów i zniczy. Bogata historia przedsiębiorstwa, sięgająca 1870 roku, ugruntowała solidną pozycję firmy, która jest obecnie największym producentem świec w Europie. Bolsius Polska Sp. z o.o. powstała w 1997 roku i ma siedzibę w Zalesiu Małym koło Kobylina.

Jeśli chcesz pracować w firmie, w której możesz rozwinąć swoje kompetencje, osiągnąć sukces zawodowy i spełnić marzenia, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: MAGAZYNIER/ OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Zadania:

przyjmowanie komponentów na stan magazynowy
kompletacja materiałów do wydania na produkcję
przygotowanie i obsługa wysyłek wyrobów gotowych do klienta
sprawdzanie zgodności dostarczonych / wydawanych towarów z zamówieniami
rozładunek i załadunek towarów
kontrola bieżącego stanu magazynowego
dbałość o porządek w magazynie

Oczekiwania:

wykształcenie zawodowe lub średnie (preferowane kierunki techniczne)
uprawnienia na wózki widłowe
doświadczenie w pracy na magazynie w firmie produkcyjnej lub logistycznej
umiejętność pracy w zespole
gotowość do pracy w systemie zmianowym
szybkość uczenia się, elastyczność, dyspozycyjność

Oferta:

zatrudnienie bezpośrednio przez zakład na podstawie umowy o pracę
udogodnienia dla osób kontynuujących naukę zaocznie
praca w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
dodatek za pracę zmianową (tzw. system czterobrygadowy)
możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
dofinansowanie lub pokrywanie w całości kosztów podnoszenia kwalifikacji
nagrody jubileuszowe
ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach
dodatkowe benefity dla pracowników
atrakcyjne premie za rekomendacje nowych pracowników
bezpłatny transport na wyznaczonych trasach

Umożliwiamy kontakt przez messenger www.facebook.com/BolsiusPolskaHR

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy znajduje się: www.bolsius.com.pl