Księgowa / Księgowy

Dodano: 1 dzień 13 godzin temu  |  Wyświetleń: 4  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Stanowisko:
Specjalista
Tryb pracy:
Praca zdalna
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Zadania:

  • Prowadzenie księgowości dla wybranych spółek (pełna księgowość).
  • Współpraca w zakresie przygotowywania deklaracji podatkowych.
  • Uzgadnianie sald.
  • Księgowanie dokumentów importowych z Chin - SAD, WNT, itp..
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS.
  • Prawidłowe utrzymanie, przechowywanie i archiwizacja dokumentacji.
  • Współpraca z kontrahentami.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych.
  • Rzetelność i skrupulatność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na programie Streamsoft.

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia dopasowaną Twoich preferencji.
  • Pracę w godz. 7:00-15:00.
  • Pracę w modelu hybrydowym po okresie próbnym (2 dni HO, 3 dni praca z biura).
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Zniżki pracownicze.
  • Swobodną atmosferę pracy w niekorporacyjnym stylu.
ID ogłoszenia: 7594
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości