KIEROWCA KAT. B

Dodano: 2 tygodnie 1 godzina temu  |  Wyświetleń: 125  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę tymczasową
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna
Wynagrodzenie:
od 10000 zł /mies. brutto
Wymagania:
Znajomość języków obcych, Doświadczenie zawodowe, Prawo jazdy Kat. B
Praca za granicą:
Niemcy
Opis stanowiska

Załadowanie samochodu z magazynu zgodnie z informacjami wykazanymi w aplikacji zainstalowanej w prywatnym smartfonie. W aplikacji wskazane zostaną adresy dostawy załadowanych produktów, a następnie odbioru/załadunku kolejnych.

Rodzaj przewożonych produktów: odzież robocza, wypożyczona ochronna odzież robocza, ścierki do czyszczenia maszyn i mat pochłaniających olej, rolki ręczników, maty przeciwpyłowe, wyposażenie systemów dozowników, nakładek na mopy i ściereczki z mikrofibry.

Praca wykonywana jest samodzielnie. W pierwszym tygodniu dostępna jest pomoc opiekuna.

Po zakończonej trasie rozładunek i posprzątanie samochodu.

Wymagania

Wymagane prawo jazdy kat B., doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy oraz znajomość niemieckiego umożliwiającą dogadanie się oraz własny telefon (smartphone).

Wymagane są badania psychotechniczne.

Oferujemy

stawka 15-16 euro brutto/h

wynagrodzenie ok. 1700-1800 € netto miesięcznie

program Zarabianie przez Polecanie - otrzymasz dodatkowo 150 euro brutto za każdą poleconą osobę

zapewnione zakwaterowanie w dobrym standardzie, opłacone przez pracodawcę możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia

elastyczny termin rozpoczęcia pracy - im szybciej wyjedziesz tym szybciej zaczniesz zarabiać

zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (na podstawie faktur za paliwo, biletów)

praca zmianowa i możliwość nadgodzin przy większej ilości pracy

dodatki za pracę w porze nocnej płatne dni świąteczne - ustawowo wolne w Niemczech stała opieka polskojęzycznego koordynatora w Niemczech lub z biura w Polsce

24 dni płatnego urlopu w ciągu roku

polska umowa o pracę tymczasową - legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec

pomoc w załatwieniu zameldowania

praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością przedłużenia współpracy pomoc w załatwieniu spraw formalnych oraz organizacji wyjazdu do Niemiec