Kasjer-Sprzedawca( Praca dla studenta)

Dodano: 4 tygodnie 15 godzin temu  |  Wyświetleń: 21  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Wymagania:
Status studenta, Książeczka sanepidowska
Twój zakres obowiązków:
obsługę stanowiska kasowego wraz z terminalem płatniczym,
zapewnienie uprzejmej obsługi klienta,
dbanie o prawidłową ekspozycję towarów,
zadbanie o higienę i estetykę na stanowisku pracy,
dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania:
dobra organizacja pracy,
posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności,
uczciwość, zaangażowanie, odpowiedzialność,
komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
mile widziane doświadczenie,
orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy:
stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem,
zatrudnienie na cały etat lub dopasowany do Twoich potrzeb.
pełne wsparcie na każdym etapie współpracy,
szkolenia wdrożeniowe,
pracę pełną wyzwań w otwartym i zgranym zespole,
rozbudowany pakiety medyczny,
pakiet sportowy i dodatkowe benefity,
świadczenie świąteczne.
Oferta od firmy
P.H.U. ZACHĘTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Ulica:
Osiedle Kolorowe 33
Kod pocztowy:
31-941
Miasto:
NIP:
6782649509
REGON:
351474246