Inżynier Budowy w dziale kontroli jakości

Dodano: 1 tydzień 1 dzień temu  |  Wyświetleń: 8  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków:

  • bieżąca kontrola realizowanych inwestycji względem zgodności z projektem, wytycznymi wykonawczymi Spółki oraz warunkami technicznymi na prowadzonych inwestycjach w całej Polsce,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp podczas realizacji inwestycji,
  • nadzór techniczny nad prowadzonymi budowami na terenie całej Polski,
  • tworzenie raportów z kontroli prac wykonywanych przez Wykonawców,
  • bezpośrednia współpraca z Inspektorem Nadzoru i działem reklamacji w celu poprawy technologii wykonywanych prac.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalizacji budowlanej,
  • znajomość przepisów techniczno-budowlanych,
  • gotowość do pracy w delegacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane:

  • doświadczenie we współkierowaniu projektem w segmencie budownictwa mieszkaniowego.
ID ogłoszenia: 7425
  • Lokalne serwisy ogłoszeniowe