Inżynier budowy w dziale budżetowania

Dodano: 2 dni 15 godzin temu  |  Wyświetleń: 18  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w analizie dokumentacji projektowej oraz optymalizacji rozwiązań projektowo-technologicznych
  • Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów, kalkulacji i wycen wskaźnikowych dla planowanych inwestycji
  • Współpraca z kierownikami i inżynierami budów w zakresie merytorycznym sporządzanych przedmiarów
  • Uczestnictwo w zespołowym tworzeniu modeli 3D budynków w programie Revit
  • Weryfikacja wysokości kosztów i poprawności kalkulacji budżetowej dla analizowanych nieruchomości

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (minimum 3. rok studiów) – budownictwo lub pokrewne
  • Znajomość podstawowych programów inżynierskich (AutoCad)
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • Znajomość procesów inwestycyjnych

Mile widziane:

  • Znajomość programu Revit 3D
  • Doświadczenie w przedmiarowaniu, kosztorysowaniu inwestycji
ID ogłoszenia: 7427
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości