Frezer – Operator CNC

Dodano: 1 dzień 17 godzin temu  |  Wyświetleń: 5  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa frezerskich centrów obróbczych pionowych i poziomych;
  • Ustawianie obrabiarek sterowanych numerycznie;
  • Wykonywanie pomiarów detali;
  • Współudział w przetransportowaniu podzespołów do obróbki;
  • Odpowiedzialność za jakość wykonywanych detali;
  • Współpraca w zespole.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie;
  • Samodzielność w doborze narzędzi do obróbki;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania Heidenheim;
  • Zaangażowanie, chęć rozwoju;
  • W przypadku braku doświadczenia oferujemy możliwość przyuczenia do zawodu.

To oferujemy:

  • Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%;
  • Stabilne warunki zatrudnienia – Umowa o pracę;
  • Opieka medyczna LUXMED – Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – Dodatki na Święta oraz urlop;
  • Dodatek motywacyjny;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Rozwój zawodowy – Szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.