Doradca Klienta

Dodano: 1 dzień 19 godzin temu  |  Wyświetleń: 17  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskanie i aktywne prowadzenie klienta
  • obsługa i kontrola procesu sprzedaży
  • obsługa systemu crm
  • realizacja zadań sprzedażowych
  • podpisywanie umów deweloperskich
  • bieżąca obsługa klientów spółki w zakresie zagadnień związanych z procesem sprzedaży oraz pomoc w tym obszarze

Idealny kandydat to osoba:

  • pełna entuzjazmu, która nie boi się wyzwań
  • potrafiąca pracować pod presją czasu
  • o wysokiej kulturze osobistej, potrafiąca odnaleźć się w każdej sytuacji
  • lubiąca pracę z ludźmi oraz wyzwania, które stawiają przed nią kolejni Klienci
  • zainteresowana tematyką nieruchomości
  • potrafiąca aktywnie pozyskiwać klientów i posiadająca zdolności handlowe
  • z doświadczeniem zawodowym zdobytym w segmencie obrotu nieruchomościami

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych - Mutlisport
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
ID ogłoszenia: 7299
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości