Dam pracę kierowcy C+E w Niemczech

Dodano: 3 tygodnie 6 godzin temu  |  Wyświetleń: 13  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna
Wynagrodzenie:
od 7000 zł /mies. brutto
Wymagania:
Prawo jazdy Kat. C, Prawo jazdy Kat. C+E
Praca za granicą:
Niemcy
Ogłoszenie o Pracę dla Kierowców C i CE w Niemczech – Firma LUKSMANN

Firma LUKSMANN z siedzibą we Wrocławiu od 13 lat zajmuje się rekrutacją kierowców kat. C/CE do pracy w Niemczech. Zatrudnienie następuje bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, bez prowizji z Twojej wypłaty, co gwarantuje niemiecką umowę o pracę oraz dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych, w tym Kindergeld.

Aktualne oferty: Oferujemy ponad 150 ofert w różnych lokalizacjach w Niemczech, takich jak Berlin, Kassel, Stuttgart, Hanower, Dortmund, Drezno, Lipsk, Lubeka, Rostock i inne.

Zakres obowiązków:

Transport towarów w trasach krajowych po Niemczech lub międzynarodowych.

Praca w systemie: 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/4, weekendy wolne lub inne – do wyboru przez kierowcę.

Możliwość wyboru zestawu, m.in.: solówka, plandeka, chłodnia, cysterna, walkingfloor, wywrotka, BDF, silos, firanka, naczepy lub przyczepy.

Praca od zaraz – szybkie terminy przyjęć, rekrutacja możliwa nawet w 1 dzień!

Wymagania:

Prawo jazdy kat. C lub CE z kodem 95, karta kierowcy.

Mile widziane ADR-y.

Dodatkowe atuty:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (nie jest to wymóg konieczny).

Znajomość języka niemieckiego (polskojęzyczna dyspozycja dostępna w większości lokalizacji).

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę.

Wynagrodzenie od 2500€ do 4000€ brutto miesięcznie + ustawowe diety i premie.

Dodatkowy płatny urlop w systemach.

Ubezpieczenie zdrowotne na terenie całej Unii Europejskiej.

Opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych.

Prawa do świadczeń socjalnych, w tym Kindergeld.

Pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia.

Pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego.

Pomoc polskiego dyspozytora na miejscu.

Zapewnione zakwaterowanie.

Benefity:

Dofinansowanie szkoleń i kursów.

Ryczałt na paliwo.

Parking dla pracowników.

Mieszkanie służbowe.

Zainteresowanych prosimy o kontakt! Praca od zaraz!

Wyślij CV na rekrutacja[]luksmann.pl

Zapraszamy!