Asystent / Asystentka Projektanta Konstrukcji Budowlanych

Dodano: 6 dni 14 godzin temu  |  Wyświetleń: 7  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Asystent
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych, technicznych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych
  • Praca w środowisku CAD i BIM
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych
  • Opracowywanie rysunków warsztatowych
  • Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów
  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych
  • Nadzór nad zgodnością tworzonego projektu z przyjętymi przez firmę standardami oraz ogólną koncepcją projektu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (wymagane: budownictwo)
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad
  • Mile widziane doświadczenie przy projektowaniu obiektów w konstrukcji żelbetowej
  • Mile widziana znajomość programu Revit i Robot
ID ogłoszenia: 7404
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości