Asystent / Asystentka Projektanta Instalacji Elektrycznych

Dodano: 6 dni 12 godzin temu  |  Wyświetleń: 25  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Asystent
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Wykształcenie wyższe techniczne: Elektrotechnika, Elektronika, Energetyka lub pokrewne
  • Umiejętność pracy w zespole oraz sumienność

Mila widziane:

  • Znajomość oprogramowania Revit
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie projektów instalacji elektrycznych
  • Wykonywanie prac projektowych zgodnie z wytycznymi Klienta oraz obowiązującymi przepisami i normami prawnymi
  • Współpraca z Klientem, organami jednostek samorządowych oraz gestorami sieci

Oferujemy:

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -21 lat
  • Jasne zasady i warunki pracy - umowa o pracę
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego - uczestnictwo w ciekawych projektach
ID ogłoszenia: 5867
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości