Zatrudnię specjalistę ds. marketingu i sprzedaży

Dodano: 1 miesiąc 2 tygodnie temu  |  Wyświetleń: 49  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Zakres obowiązków:
• współtworzenie strategii sprzedażowo-marketingowej,
• zarządzanie działem sprzedaży,
• rozwój sprzedaży usług oferowanych przez centrum,
• pozyskiwanie klientów korporacyjnych i budowanie relacji z nimi,
• kontrola działu sprzedaży usług dla klientów indywidualnych,
• efektywna współpraca z innymi działami hotelu,
• realizacja działań z obszaru marketingu online
• tworzenie, prowadzenie i optymalizowanie kampanii google adwords, facebook ads, instagram ads, linkedin ads, youtube ads,
• współpraca z zespołem it w zakresie optymalizacji strony www w celu intensyfikacji rezultatów sprzedażowych,
• opracowanie i prowadzenie kampanii medialnych, e-marketingowych,
• kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
• opracowywanie materiałów reklamowych
• przygotowywanie akcji promocyjnych wspierających sprzedaż,
• bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji,
• raportowanie pracy działu.
Wymagania:

• doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku związanym ze sprzedażą i marketingiem w hotelu - 2 lata,
• doświadczenie w tworzeniu strategii sprzedażowych,
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
• dobra organizacja pracy własnej,
• znajomość programów graficznych - mile widziana,
• umiejętność zarządzania projektami marketingowymi,
• znajomość narzędzi wspierających działania reklamowe,
• znajomość rynku mediów lokalnych w Łodzi,
• doświadczenie we współpracy z firmami zewnętrznymi w ramach prowadzonych projektów (agencje reklamowe, drukarnie itp.),
• świadomość finansowa, planowanie, realizacja i rozliczenie powierzonych budżetów,
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
• samodzielność w wykonywaniu zleconych projektów.

Prosimy o dopisanie aktualnej treści klauzuli do CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodną z RODO.
Oferta od firmy
T.J.KORDUS PROPERTY SPÓŁKA JAWNA
Ulica:
ul. Lodowa 94
Kod pocztowy:
93-232
Miasto:
Region:
NIP:
7282676662
REGON:
100443390
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości