Zatrudnię recepcjonistów

Dodano: 2 miesiące 2 tygodnie temu  |  Wyświetleń: 49  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Opis stanowiska:
• Kompleksowa obsługa recepcji
• Bezpośrednia obsługa gości ( prezentowanie oferty obiektu, meldowanie i wymeldowywanie gości, udzielanie wszelkich informacji, obsługa gości w trakcie pobytu itp. )
• Rozliczanie usług ( uzgadnianie, przygotowywanie i wystawianie faktur za usługi),
• Przyjmowanie rozmów telefonicznych
• Prowadzenie korespondencji e-mailowej
• Obsługa korespondencji pocztowej wychodzącej i przychodzącej
• Sporządzanie raportów sprzedażowych i kasowych
• Kontrola czystości pokoi hotelowych
• Dbanie o dobry wizerunek firmy
Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie
• Doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonisty
• Znajomość profesjonalnych standardów obsługi klienta
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
• Duża samodzielność, łatwość uczenia się i rozwiązywania problemów
• Biegła znajomość obsługi komputera i programów MS Office
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie (mile widziane)
• Wysoka kultura osobista i pewność siebie
• Dyspozycyjność
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Prosimy w CV o dopisanie aktualnej treści klauzuli - zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodną z RODO.
Oferta od firmy
T.J.KORDUS PROPERTY SPÓŁKA JAWNA
Ulica:
ul. Lodowa 94
Kod pocztowy:
93-232
Miasto:
Region:
NIP:
7282676662
REGON:
100443390
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości