Zatrudnię pokojowe

Dodano: 2 miesiące 2 tygodnie temu  |  Wyświetleń: 51  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku Pokojowa/y będzie odpowiedzialna za zapewnienie higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych, w salach konferencyjnych oraz
w pomieszczeniach ogólnodostępnych na terenie obiektu, zgodnie z wymogami
i standardami obiektu.

Wymagania wobec kandydatów:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
• dobry stan zdrowia i predyspozycje do wykonywania prac fizycznych
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• uczciwość
• dokładność, sumienność i zaangażowanie
• dyspozycyjność
• aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz o dopisanie aktualnej treści klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodną z RODO.
Oferta od firmy
T.J.KORDUS PROPERTY SPÓŁKA JAWNA
Ulica:
ul. Lodowa 94
Kod pocztowy:
93-232
Miasto:
Region:
NIP:
7282676662
REGON:
100443390
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości