Starszy Prawnik

Dodano: 5 dni 9 godzin temu  |  Wyświetleń: 13  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Stanowisko:
Starszy specjalista
Tryb pracy:
Praca stacjonarna
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna

Opis stanowiska:

  • samodzielna bieżąca obsługa klientów
  • udział  w zespołach w ramach realizacji projektów biznesowych
  • prowadzenie sporów gospodarczych (samodzielnie lub w zespole)
  • udział w negocjowaniu warunków transakcji
  • nadzór nad pracą młodszych prawników w ramach powierzonych projektów
  • analiza praktyki sądowej oraz przedstawienie rozwiązań biznesowych

Wymagania:

  • uzyskany tytuł radcy prawnego / adwokata
  • dobrze widziana ukończona aplikacja radcowska /adwokacka
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego
  • dyspozycyjność w wymiarze czasowym odpowiadającym pełnemu etatowi
  • skrupulatność, dokładność, rzetelność
  • samodzielność i proaktywność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat
  • elastyczne godziny pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowania
  • ubezpieczenie medyczne
  • dodatkowy  dzień  wolny z okazji dnia urodzin
  • odpłatne przerwy w świadczeniu usług
  • program integracji pracownika do stanowiska i zasad współpracy w firmie
  • pracę w międzynarodowej firmie z ciekawymi projektami
  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę stacjonarną w naszym biurze w Warszawie