Specjalista SEO (Wordpress) - Junior - 100% zdalnie

Dodano: 1 tydzień 5 dni temu  |  Wyświetleń: 22
Rodzaj umowy:
Kontrakt B2B
Wymiar pracy:
Pełny etat
Stanowisko:
Młodszy specjalista
Tryb pracy:
Praca zdalna
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna
Poszukujemy specjalisty ds. obsługi systemów Wordpress i SEO (on-site), który wspomoże procesy pozycjonowania w naszej firmie. Nie wymagamy dużego doświadczenia i oferujemy aktywną pomoc w nauce oraz wykonywania zadań.
Obowiązki:
podstawowa optymalizacja serwisów WP pod kątem SEO,
zarządzanie narzędziami SEO,
tworzenie strategii content marketingowych,
pomoc przy tworzeniu raportów z postępów pozycjonowania stron.
Umiejętności:
podstawowa znajomość metod i technik pozycjonowania stron SEO,
podstawowa znajomość narzędzi analitycznych SEO (Search Console, Analytics)
dobra znajomość środowiska WordPress, tworzenia i edycji motywów, zarządzania stronami,
co najmniej podstawowa znajomość HTML i CSS.

Oferty prosimy przesyłać na wskazany adres email.
Praca w pełni zdalna.
Możliwość uzyskania referencji.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami/kandydatkami.
Preferowana forma współpracy: FV B2B (możliwe inne warianty).

Agencja SEO Contento - więcej informacji: https://agencjacontento.pl/pozycjonowanie-stron
Oferta od firmy
CONTENTO MIKOŁAJ LISEWSKI
Ulica:
ul. Legionów 214/3
Kod pocztowy:
87-100
Miasto:
NIP:
9562312560
REGON:
362234246
  • konto firmowe