Specjalista ds. marketingu B2B

Dodano: 2 dni 4 godziny temu  |  Wyświetleń: 5
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Firma Procyon Construction S.A. z siedzibą w Stargardzie, produkująca modułowe łazienki pod marką EcoReadyBath dla m.in. luksusowych sieci hoteli Hilton i Marriott, poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki:
• prowadzenie skutecznych działań marketingowych B2B, nastawionych na akwizycję w biznesie,
• realizacja projektów w ramach employer brandingu,
• udoskonalanie obszarów promocyjnych firmy, w tym strony internetowej, z naciskiem na edukowanie klientów,
• budowanie zasięgu w tzw. social mediach z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych,
• wzmacnianie corporate identity w celu budowania marki premium i promocji jej osiągnięć oraz wartości,
• współudział w tworzeniu wewnętrznej kultury organizacji i komunikacji,
• tworzenie prezentacji, udział w targach branżowych, przygotowywanie materiałów promocyjnych,
• stworzenie Customer Journey Map dla budowania pierwszorzędnego doświadczenia klienta.

Wymagania:

• doświadczenie zawodowe w marketingu B2B, idealnie w branży produkcyjno-budowlanej,
• znajomość najnowszych trendów i narzędzi marketingowych,
• umiejętność podejmowanie decyzji,
• angielski na poziomie min. B2
• samodzielność, komunikatywność, kreatywność.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie o dużych aspiracjach,
- dobre wynagrodzenie i premię,
- pracę z zespołem ekspertów, którym się chce,
- kreatywnego szefa i nieograniczone pole do marketingowego popisu,
- benefity pracownicze, w tym pakiet Luxmed.