Specjalista ds. e-commerce i digital marketingu

Dodano: 2 tygodnie 1 dzień temu  |  Wyświetleń: 34
Rodzaj umowy:
Kontrakt B2B
Wymiar pracy:
Pełny etat
Stanowisko:
Specjalista
Tryb pracy:
Praca hybrydowa
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Wynagrodzenie:
od 8000 zł /mies. brutto
Wymagania:
Doświadczenie zawodowe
Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – hurtownika z branży suplementów diety i odżywek naturalnych – osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. e-commerce i digital marketingu
Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:
-planowanie, budżetowanie i wdrażanie strategii rozwoju e-commerce w oparciu o analizę zachowań użytkowników, źródeł ruchu, wyników sprzedaży, działań konkurencji i aktualnych trendów digital marketingu,
-realizowanie kampanii marketingowo-sprzedażowych we współpracy z innymi działami firmy i agencjami zewnętrznymi,
-optymalizacja wizerunku sklepu w zakresie UX/UI, customer journey wraz ze skutecznym zwiększaniem konwersji,
-budowanie strategii z zakresu marketing automation i affiliate marketing,

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
-masz min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w sektorze B2C,
-posiadasz znajomość narzędzi marketingu online, zasad SEO i SEM, Marketing Automation, Google Analytics, Google/Allegro/Facebook Ads,
-znasz pojęcia: marża, ROI, ROAS, CPC oraz inne wskaźniki efektywności w e-commerce i digital marketingu,
-potrafisz sporządzać raporty i rekomendacje z przeprowadzanych kampanii,
-cechują Cię: otwartość, elastyczność a także komunikatywność i kreatywność.

Pracodawca oferuje:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (preferowane),
-możliwość podjęcia pracy w trybie hybrydowym,
-prywatną opiekę medyczną,
-zaopatrzenie w sprzęt firmowy (telefon, laptop) oraz zniżki na produkty firmowe,
-okazję do rozwoju w zespole ludzi pełnych pasji.


Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355. Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przesłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

W związku z unijnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), prosimy o dopisanie w treści CV poniższej "Klauzuli zgody", w przypadku nadesłanych aplikacji bez tej klauzuli, Państwa kandydatura zostanie automatycznie odrzucona, a przesłana aplikacja zostanie usunięta:

"Klauzula zgody"

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez firmę Business Bridge Group Sp. z o.o. (Business Bridge Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Legnickiej 65/1,54-510 we Wrocławiu, dalej jako Administrator Danych Osobowych) w celu realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych. OŚWIADCZAM, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych”

Informujemy, że ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać wysłania na adres e-mail: rodo@bbgroup.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.

Link do polityki prywatności: https://www.bbgroup.com.pl/polityka-prywatnosci
Oferta od firmy
"BUSINESS BRIDGE GROUP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ulica:
ul. Legnicka 65/1
Kod pocztowy:
54-205
Miasto:
NIP:
8942960276
REGON:
020842769
Reklama:
  • konto firmowe