Praktykant / Praktykantka do Zespołu Prawnego

Dodano: 5 dni 10 godzin temu  |  Wyświetleń: 16  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Stanowisko:
Praktykant / Stażysta
Tryb pracy:
Praca stacjonarna
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna

Nasze wymagania:

  • Status: Studenta/ Studentki Prawa (3-5 rok studiów).
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów.
  • Staranność w powierzonych zadaniach.
  • Kreatywność oraz realny wpływ na usprawnienie procesów.
  • Gotowość do nauki, zdobywanie wiedzy z różnych obszarów dotyczących prawa konsumenckiegoi e-commerce.

Mile widziane:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w wewnętrznym dziale prawnym, kancelarii prawnej lub w obsłudze klienta.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentów i opinii prawnych na potrzeby Spółki.
  • Weryfikacja dokumentów we współpracy z zespołem.
  • Cykliczny research dotyczący aktualnych zagadnień prawnych.
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów w dziale.
  • Prowadzenie działowych baz danych.

Oferujemy:

  • Wakacyjne płatne praktyki z możliwością przedłużenia współpracy po zakończeniu praktyk.
  • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy, pracując przy projektach biznesowych.
  • Mentoring i wsparcie doświadczonych prawników.
  • Dynamiczne środowisko pracy, w którym każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości rozwojowe.