Pracownik Produkcji

Dodano: 3 tygodnie 5 dni temu  |  Wyświetleń: 71
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Opis

Bolsius to międzynarodowy producent szerokiego asortymentu świec, wkładów i zniczy. Bogata historia przedsiębiorstwa, sięgająca 1870 roku, ugruntowała solidną pozycję firmy, która jest obecnie największym producentem świec w Europie. Bolsius Polska Sp. z o.o. powstała w 1997 roku i ma siedzibę w Zalesiu Małym koło Kobylina.

 Jeśli chcesz pracować w firmie, w której możesz rozwinąć swoje kompetencje, osiągnąć sukces zawodowy i spełnić marzenia, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Zadania

 - wsparcie procesu produkcyjnego

- kontrola wyrobu

- wykonywanie prac manualnych

- prace polegające na pakowaniu wyrobu gotowego

Wymagania

 - nie wymagamy doświadczenia, ale jest ono dodatkowym atutem

- gwarantujemy szkolenie

– przyuczymy

- gotowość do pracy zmianowej (system 3-zmianowy / 4-brygadowy)

 Oferujemy

 - zatrudnienie bezpośrednio przez zakład na podstawie umowy o pracę

- praca w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- dodatek za pracę zmianową (tzw. system czterobrygadowy)

- nagrody jubileuszowe

- ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach

- możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

- dofinansowanie kosztów podnoszenia kwalifikacji zgodnych z kierunkiem działalności firmy

- udogodnienia dla osób kontynuujących naukę zaocznie

- bezpłatny transport na wyznaczonych trasach:

 Krotoszyn – Zalesie Małe

 Milicz – Zalesie Małe

 Pogorzela – Zalesie Małe

 Pudliszki – Zalesie

Małe

Zduny – Zalesie Małe

 Umożliwiamy kontakt przez messenger www.facebook.com/BolsiusPolskaHR

 Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy znajduje się: www.bolsius.com.pl