Praca na produkcji (Electrolux Żarów)

Dodano: 3 dni 3 godziny temu  |  Wyświetleń: 8
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Firma Electrolux Poland z siedzibą w Żarowie, wiodący producent sprzętu AGD poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko :

Operator Procesu Technologicznego Linia pras, Pieców, Zbiorników

OFERUJEMY:

- umowę o pracę;

- jasne zasady wynagradzania;

- Twoja stawka zależy od Twojej wiedzy i umiejętności;

- możliwość podnoszenia kwalifikacji, a wraz ze wzrostem kwalifikacji – wzrost wynagrodzenia;

- premię miesięczną za realizację założonych wyników produkcyjnych;

- atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport, dopłaty do wypoczynku, możliwość zakupu sprzętu AGD na preferencyjnych warunkach, pakiet medyczny, karty na usługi gastronomiczne i kulturalno-rozrywkowe;

- bezpłatny transport z/i do pracy z ponad 30 miejscowości;

- bezpieczne warunki pracy;

- miłą atmosferę;

- dla osób zainteresowanych pakiet szkoleń specjalistycznych z zakresu obsługi pras hydraulicznych i procesów tłoczenia.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- kontrola procesu przygotowywania detali do produkcji zmywarki takich jak: zbiorniki, panele boczne, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne;

- odbiór detali z maszyny;

- kontrola wizualna i statystyczna przygotowanych detali;

- obsługa maszyn do produkcji detali – tj. pras hydraulicznych lub automatycznej linii montażowej do produkcji zbiornika zmywarki, w tym kontrola właściwych parametrów i przezbrajanie /w przypadku pracy na stanowisku Ustawiacza Maszyn /.

NASZE OCZEKIWANIA:

- preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok -zdolności manualne;

- dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;

- umiejętność pracy w zespole;

- gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym;

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE ! PRZEŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ I POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY! DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ !

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Electrolux Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Karolkowa 30 wraz z oddziałami. Pani/Pana dane będą przetwarzane zgodnie z zapisami RODO i nie będą przekazywane osobom trzecim.

Prosimy również o dołączenie do CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Electrolux Poland Sp. z o.o. do celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jeśli chcesz, żeby Twoja aplikacja była wykorzystywana do przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie na CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w okresie 6 miesięcy przez Electrolux Poland Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.