Operator Maszyn

Dodano: 1 tydzień 3 dni temu  |  Wyświetleń: 10  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Twoje zadania:

  • obsługa i nadzór nad maszynami produkcyjnymi,
  • ustawianie i kalibracja maszyny zgodnie z wymaganiami produkcji,
  • załadunek surowców do maszyny i kontrola ich prawidłowego funkcjonowania,
  • monitorowanie procesu spieniania/klejenia,
  • wykonywanie próbek oraz testów dla obecnego procesu oraz nowych materiałów.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • znajomość narzędzi jakościowych,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole.

Nasza oferta:

W Grupie Wielton dbamy o przyjazną kulturę i dobre warunki zatrudnienia. Doceniamy współpracę i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Naszym pracownikom zapewniamy m.in.:

  • stabilne miejsce pracy i pewność wynagrodzenia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
  • pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny Medicover, dodatkowe ubezpieczenie,
  • możliwość rozwoju lub zmiany obszaru pracy w ramach firmy,
  • przejrzysty system premiowy i programy motywacyjne,
  • dofinansowania do szkoleń, studiów i kursów językowych,
  • system poleceń pracowniczych,
  • dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie,
  • dostęp do pakietu medycznego,
  • pakiet sportowy Medicover Sport,
  • ubezpieczenie grupowe PZU Życie,
  • działania charytatywne i zbiórki krwi,
  • wydarzenia integracyjne.
ID ogłoszenia: 5005
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości