Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Dodano: 2 tygodnie 11 godzin temu  |  Wyświetleń: 15
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Wymagania:
Doświadczenie zawodowe
Poszukujemy nauczycieli, którzy dołączą do kadry Przedszkola Montessori Leśne Ptaki! Leśne Ptaki i Leśna Akademia to dwa przedszkola Montessori na Marcelinie w Poznaniu, które łączą metodę nauczania Marii Montessori z rozbudowanym programem leśnym. Szukamy nauczycieli z pasją.

Obowiązki:

- prowadzenie grupy przedszkolnej,
- aktywna współpraca z rodzicami,
- dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków,
- chęć intensywnego kształcenia w metodzie Montessori,
- aktywne uczestniczenie w tworzeniu nowych elementów programu wychowawczego.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe: pedagogika - nauczyciel wychowania przedszkolnego,
- chęć rozwoju w kierunku metody Montessori,
- otwartość na dzieci i rozpoznawanie ich potrzeb,
- kreatywność i samodzielność w pracy z dziećmi.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
- pakiet medyczny,
- regularne szkolenia,
- pracę w energicznym zespole z pasją do wprowadzania zmian w edukacji,
- przyjazne środowisko pracy – fantastyczną atmosferę i nowe, przestronne sale w nowoczesnym otoczeniu,
- możliwości tworzenia własnych propozycji programu,
- możliwości rozwoju osobistego przez udział w szkoleniach, konferencjach i nowych projektach – w tym kurs Montessori.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie do zgłoszenia klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Oferta od firmy
Przedszkole Montessori Leśne Ptaki
Miasto:
  • Company.pl
  • Offer.pl